▲ Вгору


Літо – 2021
28 грудня — 12 січня


Як і коли можна відвідувати дитину?

Один раз за зміну відбувається Батьківський день. Його дата зазначена в путівці та на нашому сайті. Час для відвідувань — з 10:00 до 13:00. В такий день ворота «Каштану» відкриті для відвідувачів і у Вас є можливість прогулятися по території табору, відвідати гуртки, прийняти участь у сімейних заходах.

В звичайний (не БАТЬКІВСЬКИЙ ДЕНЬ) заходити на територію табору не можна і ви можете зустрітися з дитиною тільки біля центральних воріт (передати речі, поцікавитися «як справи?», забрати брудні речі). Це зумовлено нормами безпеки.

Відвідати дитину Ви можете в любий день тижня з 10:00 до 13:00 та з 17:00 до 19:00. О 13:00 – діти йдуть обідати. З 14:00 до 16:00 в таборі тиха година, діти в цей час відпочивають. Вам треба буде почекати, коли тиха година скінчиться. О 16:30 – полуденок. Більш детально про Розклад дня.

Чи є наразі вакансія вожатого?

Для роботи вожатим в «Каштані» в літній оздоровчий сезон необхідно пройти навчання в Каштанівській школі вожатих. Навчання безкоштовне та дуже цікаве. Запрошуємо!

Для роботи взимку перевага надається тим вожатим, які мають багаторічний досвід роботи в «Каштані».

Чи можна подивитися територію табору?

Так, територію табору можна оглянути до початку оздоровчого сезону в будь-який день. Погодьте Ваш візит із директором табору та приїжджайте! Бажано до 18:00.

З початком зміни територію табору можна оглянути лише в батьківський день з 10:00 до 13:00.

Які є вакансії наразі?

Дивіться перелік вакансій

Якщо Ви не знайшли вакансію, що Вас зацікавила, розкажіть про себе. Ми збережемо інформацію про Вас в своїй базі та зателефонуємо в разі необхідності.

Ліки та медичні препарати

В таборі працює цілодобовий медичний пункт, де дитині нададуть всю необхідну допомогу. Якщо дитині буде необхідна така допомога, ми доведемо це до Вашого відома. Самолікування в таборі заборонено!

Якщо дитина має регулярно приймати ліки — в день заїзду ви передаєте їх нашим медикам і вони будуть контролювати цей процес.

Батьки зобов’язані повідомити директора, лікаря та загонових вожатих табору щодо особливостей стану здоров’я своєї дитини.

Чи можна забирати дитину за територію табору?

За санітарними нормами та нормами безпеки - НІ.

З ким спілкуватися щодо роботи в «Каштані»?

Якщо Вас цікавить робота вожатим, педагогом, керівником гуртка, хореографом, музикантом (інші творчі професії) - звертайтеся до заступника директора з виховної роботи Юлії Володимирівни Бурлаки за телефонами: +38(044)205-205-9 або +38(063)60-888-55

З приводу інших вакансій (технічний, господарський персонал) - звертайтеся до директора табору Анатолія Борисовича Філімонова за телефоном: +38(044) 251-67-09

Де діти зберігають свої речі, чи є в кімнатах шафи?

Кімнати корпусів укомплектовані шафками, в яких діти зберігають речі першої необхідності (засоби гігієни, змінний одяг, книжки, гребінці тощо).

Основна частина речей зберігається у валізах/сумках, які, в свою чергу, зберігаються в коморах. Комори розташовані на кожному поверсі корпусу.

Чи є мило в туалетах?

Ні, діти беруть своє – рідке або брусочком.

Раніше ми ставили рідке мило в туалетах, але діти бавилися ним і виливали на підлогу та одежу. Тому доцільніше, коли дитина користується своїм милом та зберігає його в шафі.

Мобільний телефон, планшет, плеєр, колонка, ігрова приставка тощо?

В «Каштані» ми не дозволяємо дітям користуватися мобільними телефонами та зберігати їх у себе. Дитині не буде сумно без них на зміні, вони лише будуть її відволікати. Те саме стосується інших гаджетів, які розцінюються як цінні речі. Адміністрація не несе відповідальності за збереження таких засобів!

Дітям користуватися мобільними телефонами в таборі ЗАБОРОНЕНО!. Про причини такого рішення та засоби зв’язку з дитиною більш детально читайте на сторінці «Про мобільні телефони»

Як відбувається батьківський день?

Батьківський день в «Каштані» один раз за зміну (14 днів). Дата батьківського дня вашої зміни зазначена в путівці, а також на нашому сайті «Батьківський день».

Батьківський день починається о 10-й ранку та триває до обіду – 13:00. Потім діти йдуть обідати та відпочивати на Тиху годину (14:00-16:00).

Скільки коштує путівка на літо?

З 1 квітня путівки продаються вільно за ціною 13 970 грн.

У вартість путівки входять усі надані послуги: від п'ятиразового харчування до загального фото на пам'ять, у тому числі трансфер дітей у день заїзду та від'їзду.

У вартість не входить оплата за користування послугами банку, її необхідно сплачувати додатково.

Сплатити за путівку Ви можете як готівкою так і в безготівковій формі.

Для чего этот раздел?

Вам в помощь мы представляем обновляемую базу ответов на наиболее частые вопросы, которые задают и родители и дети.

Вопросов собирается достаточно много, они разной тематики. Чтобы не путаться, мы сгруппировали их по категориям.

То есть, если у вас зреет вопрос типа «Как и где купить путевку?», то смотреть нужно категорию «Путевка на смену». Вопросы, касающиеся отдыха ребенка в лагере — в категории «Ребенок в лагере». И так далее.

Коли й куди привозити дитину?

День заїзду (перший день зміни) зазначено у Вашій путівці.

Привозьте дитину з речами та документами (путівка, довідка) в цей день о 8-й ранку (але не пізніше 9-ої) за адресою: вул. Казимира Малевича, 11 (ст/м Олімпійська). Завозити дітей в табір самостійно недоцільно та заборонено. Трансфер включено у вартість путівки.

Реєстрація дітей проходить з 08:30 до 9:45

З собою треба мати наступні документи:
— заповнена путівка
— довідка «Форми №079/о»
— свідоцтво про народження дитини (тільки для дітей, яким виповнилося 14 та більше років)

Важливо! У дітей, які їдуть на ПЕРШУ зміну в довідці має бути відмітка про відсутність інфекційних захворювань в школі та класі за попередні три тижні.

При реєстрації дітей оглядає лікар.

Після реєстрації діти сідають в автобуси і відправляються в табір. Для забезпечення безпеки колону автобусів супроводжують співробітники поліції. А в кожному автобусі знаходяться співробітники табору. Вони та старші діти допоможуть молодшим дітям з валізами. Але зауважте, що краще дати дитині невелику валізу на колесах.

В дитини проблеми за станом здоров’я (безсоння, лунатизм, алергічні реакції, енурез, тощо). Що робити?

Обов’язково попередьте лікаря табору та директора про особливості стану здоров’я вашої дитини!

Коли можна викупити путівку ?

Бронювання путівок на літо 2020 починається з 3 лютого. Продаж путівок починається 10 лютого.

Если вы записаны в основную очередь - приезжайте выкупать путевку. Если вы в резервной очереди — ожидайте нашего звонка. Мы пригласим вас, когда подойдет ваша очередь.

P.S.Если вы записаны в основную очередь (не в резервную), то это стопроцентно гарантирует получение путевки!

Чи потрібні дитині гроші в таборі?

НІ!

Всі послуги та розваги в таборі включено до вартості путівки.

На території табору відсутні магазини та ятки, а виходити за територію табору суворо заборонено, тому витрачати кошти просто нема на що.

Чи надаєте ви пільги на оплату путівки?

Ні, ДОТ «Каштан» пільг не надає. Зверніться до профспілки за місцем вашої роботи, можливо там компенсують частину вартості путівки.

В який автобус сідати?

Це не має значення. Посадіть дитину в любий автобус, де є вільні місця. Розподіл дітей по загонам відбувається вже в таборі.

Чи можна щоб діти потрапили в один загін?

Так, можна. При розподілі діти повідомляють про це бажання директору табору.

Якщо діти різного віку, то старша дитина буде в загоні з молодшою дитиною. І тут виникає питання, чи буде старшій дитині цікаво в загоні з молодшими дітьми?! Чи доцільно так робити?! Краще, якщо дитина перебуває в загоні з однолітками, де спільні інтереси.

Коли батьківський день взимку?

На зимовій зміні ви маєте можливість зайти на територію табору та провідати дитину у будь-який день. Але, будь-ласка, не забувайте про наш розклад дня!

І пам’ятайте, що часті відвідування дитини відволікають її від табірного життя та заважають адаптації!

Який вік дітей у таборі?

Ми приймаємо дітей у віці від 6 до 14 років.

Якщо дитині 15 років, потрапити до Каштану вона може тільки з дозволу директора.

Ми не маємо можливості приїхати саме в день заїзду. Чи можна приїхати пізніше?

Так, можливо. Важливо! За день-два до дня заїзду попередити про це директора табору, щоб зарезервувати місце в загоні для вашої дитини при розподілі дітей.

Чим дитина буде займатися в таборі?

В таборі працює близько десяти різноманітних майстерень, гуртків: від авіамоделювання до бісероплетіння.

Якщо Ваша дитина танцює/співає, з нею будуть працювати наші фахові педагоги.

Зміна наповнена цікавими іграми та різноманітними конкурсами.

Спартакіада, тир, басейн, комп’ютерні ігри, настільний теніс, футбол, баскетбол, піонербол! Кіносеанси, дискотеки, концерти! Сумно точно не буде

Більш детально завітайте до розділу Дозвілля в «Каштані»

Ролики, скейтборди, самокати, велосипеди. Чи можна їх брати із собою?

НІ!

В таборі відсутні спеціальні майданчики для катання на таких засобах. Крім того, такі розваги пов’язані з небезпекою травмування самої дитини та оточуючих.

Чому ви не приймаєте дітей старшого віку (16-18+ років)?

В зв'язку із віковими особливостями у таких дітей інтереси вже трішечки «не дитячі». Наша програма для них буде не цікава.

Чому не можна заходити в корпуси?

Відповідно до санітарних норм в житлові кімнати дітей, їдальню та інші споруди табору (дитячого закладу) допускаються особи, які пройшли медичний огляд та мають особисту медичну книжку для роботи у дитячому закладі. Це перша і основна причина такого рішення.

По-друге, уявіть собі, в корпусі проживає близько 80 дітей. Якщо до кожного в корпус зайде по одній мамі, бабусі - то буде натовп людей, які, не підозрюючи того, привезли з собою з міста бактерії на руках, пил, бруд на взутті. І ось вже діти не грають в ігри, не розважаються, а роблять генеральне прибирання після батьківського дня. Прибиральниці дезінфікують туалети. «Картинка», відверто кажучи, не весела. Також, якщо ми не будемо контролювати це питання, під виглядом батьків, до корпусу може зайти зовсім стороння людина. З огляду на вищезазначене, це правило «Каштану» остаточне.

Усі побутові питання можна вирішити з ВОЖАТИМИ, які чергують в батьківський день біля корпусів. Туалет для сторонніх знаходиться на господарському дворі.

Фрукти помийте, будь ласка, заздалегідь вдома.

Дякуємо за розуміння!

Чому батькам не можна заходити на територію табору в інші дні, окрім батьківського?

Батьківський день – особливий день, зі своїм розкладом і правилами. Всі співробітники «Каштану» виконують дії для збереження порядку, комфорту та безпеки дітей.

З міркувань безпеки та доцільності, батьківський день в таборі проводиться один раз за зміну. Тоді можливо зайти на територію табору та прогулятися по ній. Як правило, в такий день на територію табору приїздить близько 500 людей — батьків, бабусь, дідусів, братиків та сестричок. Ми раді всіх вітати! І контролюємо, щоб батьківський день проходив комфортно та безпечно для всіх. В інші дні територія «Каштану» закрита для відвідувань.

Ви можете приїхати до дитини в любий день тижня з урахуванням розкладу дня в «Каштані». Зустрітися Ви зможете тільки біля закритих центральних воріт, де зможете передати речі, поспілкуватися, вирішити необхідні питання.

І пам’ятайте, що часті відвідування дитини відволікають її від табірного життя та заважають адаптації!

Продукти харчування

Давати з собою або привозити дітям шкідливі продукти харчування суворо заборонено (чіпси, сухарики, газовані напої, мівіну, снеки, піцу, страви з МакДональдс та інші приготовані страви). В нашому таборі діти отримують повноцінне здорове збалансоване п’ятиразове харчування! Фрукти, овочі, йогурти, кефір, здоба – це все і багато іншого дитина отримує в таборі.

Скільки вожатих працює на загоні?

На кожному загоні працює по два вожатих. На молодших загонах може додатково працювати помічник.

Як я можу почути голос своєї дитини і знати, що все добре?

Не хвилюйтеся, все в порядку! Якщо Вам ніхто не телефоную — знайте, все добре! Якщо, раптом щось трапиться, ми з вами обов'язково зв’яжемося!

Ви можете приїхати в табір (це не далеко) та побачити дитину, розпитати «як справи?», передати/забрати речі. Але пам’ятайте про розклад дня у таборі та батьківський день.

Користування мобільними телефонами дітьми в таборі заборонено!

Скільки разів на тиждень діти купаються в басейні?

Влітку все залежить від погодних умов. Якщо ночі теплі і вода має встановлену медичними нормами температуру – кожного дня діти можуть купатися.

Взимку басейн не працює. Він відкритого типу.

Але ж взимку прохолодно! Як щодо умов проживання?

Взимку всі приміщення опалюються. Гаряча вода подається цілодобово. Вологі речі вожаті підсушують на батареях.

З вашого боку важливо подбати про те, щоб у дитини була змінна тепла одежа та взуття: декілька пар теплих шкарпеток, штанів, светрів, додаткове взуття тощо.

Зимове дозвілля звичайне для зими: дитина грає на вулиці, бавиться у сніжки, катається на санчатах та на лижах. Також проводяться культурно-масові заходи, зимова спартакіада, кіносеанси та дискотеки. Працюють гуртки, майстерні.

Більше інформації

Чи працює басейн взимку?

Басейн у нас відкритого типу, тому працює тільки влітку.

Дитині 10 років, якого віку діти будуть в його загоні? 8-10 років або 10-12 років?

Як правило, загін формується з дітей одного віку. Якщо дитині 10 років, то в його загоні переважно будуть десятирічні діти, +/-1 рік.

Дивіться «В який загін»

Чому в туалетах немає туалетного паперу?

Тому що діти є діти :) і сприймають туалетний папір як забавку. Чого ми тільки не бачили?! І цілі рулони в унітазах, і розмотані по всій підлозі, і намотані на руки і ноги – вони, бач, робили мумію. А коли він знадобиться за призначенням – його ніколи не має. Тому краще дайте дитині з собою пару рулонів. Вона зберігатиме папір в своїй шафці і буде використовувати за призначенням.

Почему не ответили на мой вопрос?

Мы стараемся отвечать на вопросы настолько сразу, насколько это возможно. Однако, не всегда есть возможность ответить моментально.

Мы отвечаем лично на указанный Вами e-mail. Возможно стоит еще раз проверить почту. Как вариант: задержки в работе почтового сервиса, или неправильно указанный Вами e-mail.

Мы не публикуем объявления о покупке-продаже путевок

Куди поділися двоповерхові ліжка?

Нажаль, ми змушені були відмовитися від двоповерхових ліжок за розпорядженням санстанції. Ми також, як ви, були засмучені цим фактом.

Коли взимку батьківський день?

На зимовій зміні ви маєте можливість зайти на територію табору та провідати дитину у будь-який день. Але, будь-ласка, не забувайте про наш розклад дня!

1-50 51-59

Не знайшли відповіді на те, що вас цікавить? Запитайте!


Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України


Поштова адреса: 08711, Київська обл., Обухівський р-н, смт. Козин, 33 км. Обухівського шосе

Контактна інформація
+38(067) 642-82-17 (путівки)
+38(050) 334-83-14 (путівки)
+38(044) 353-80-78 (табір, бухгалтерія)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом