▲ Вгору


Зимова зміна 2021–2022
28 грудня — 12 січня


Як відбувається батьківський день?

Батьківський день в «Каштані» один раз за зміну (14 днів). Дата батьківського дня вашої зміни зазначена в путівці, а також на нашому сайті «Батьківський день».

Батьківський день починається о 10-й ранку та триває до обіду – 13:00. Потім діти йдуть обідати та відпочивати на Тиху годину (14:00-16:00).

Коли батьківський день взимку?

На зимовій зміні ви маєте можливість зайти на територію табору та провідати дитину у будь-який день. Але, будь-ласка, не забувайте про наш розклад дня!

І пам’ятайте, що часті відвідування дитини відволікають її від табірного життя та заважають адаптації!

Чому не можна заходити в корпуси?

Відповідно до санітарних норм в житлові кімнати дітей, їдальню та інші споруди табору (дитячого закладу) допускаються особи, які пройшли медичний огляд та мають особисту медичну книжку для роботи у дитячому закладі. Це перша і основна причина такого рішення.

По-друге, уявіть собі, в корпусі проживає близько 80 дітей. Якщо до кожного в корпус зайде по одній мамі, бабусі - то буде натовп людей, які, не підозрюючи того, привезли з собою з міста бактерії на руках, пил, бруд на взутті. І ось вже діти не грають в ігри, не розважаються, а роблять генеральне прибирання після батьківського дня. Прибиральниці дезінфікують туалети. «Картинка», відверто кажучи, не весела. Також, якщо ми не будемо контролювати це питання, під виглядом батьків, до корпусу може зайти зовсім стороння людина. З огляду на вищезазначене, це правило «Каштану» остаточне.

Усі побутові питання можна вирішити з ВОЖАТИМИ, які чергують в батьківський день біля корпусів. Туалет для сторонніх знаходиться на господарському дворі.

Фрукти помийте, будь ласка, заздалегідь вдома.

Дякуємо за розуміння!

Чому батькам не можна заходити на територію табору в інші дні, окрім батьківського?

Батьківський день – особливий день, зі своїм розкладом і правилами. Всі співробітники «Каштану» виконують дії для збереження порядку, комфорту та безпеки дітей.

З міркувань безпеки та доцільності, батьківський день в таборі проводиться один раз за зміну. Тоді можливо зайти на територію табору та прогулятися по ній. Як правило, в такий день на територію табору приїздить близько 500 людей — батьків, бабусь, дідусів, братиків та сестричок. Ми раді всіх вітати! І контролюємо, щоб батьківський день проходив комфортно та безпечно для всіх. В інші дні територія «Каштану» закрита для відвідувань.

Ви можете приїхати до дитини в любий день тижня з урахуванням розкладу дня в «Каштані». Зустрітися Ви зможете тільки біля закритих центральних воріт, де зможете передати речі, поспілкуватися, вирішити необхідні питання.

І пам’ятайте, що часті відвідування дитини відволікають її від табірного життя та заважають адаптації!

Дізнатись більше ви можете на сторінці «Батьківський день»

Не знайшли відповіді на те, що вас цікавить? Запитайте!


Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України


Поштова адреса: 08711, Київська обл., Обухівський р-н, смт. Козин, 33 км. Обухівського шосе

Контактна інформація
+38(067) 642-82-17 (путівки)
+38(050) 334-83-14 (путівки)
+38(044) 353-80-78 (табір, бухгалтерія)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом