▲ Вгору
Cезон «Літо — 2019»
22 грудня — 7 січня


Конкурс старших загонів

27 липня 2017

Відбувся довгоочікуваний конкурс старших загонів "Подаруй подарунок", що присвячений Дню народження «Каштана».

Шостий загін подарував Каштану «час». Подорожуючи через століття хлопці й дівчата зрозуміли, що час - дуже цінна річ й не варто витрачати його на неважливі речі. Краще присвятити кожну хвилину свого життя тому, що любиш. Прекрасний подарунок, за який загін отримав «фішку» на екран змагань!

П'ятий загін подарував табору «каштанність» Тепер у Каштана є своє особливе слово для того, що так полюбляють усі каштанівці. Дякуємо за винахідливість й веселу пародію на гру «Поле чудес». Якубович у виконанні Микити Іллєнко був неперевершеним)

Четвертий загін — дуже талановитий. От же їх подарунок для Каштана - талант, який вони завзято продемонстрували у своєму виступі. А як бонус, завтра четвертий загін посадить на каштанівській алеї новенький каштанчик, що буде квітнути рожевими квітами.

До третього загону прийшла з ревізією сама Ольга Фреймут та передача «Ревізор». Ретельно проінспектувавши корпуси, басейн, їдальню й спортивні майданчики пані Фреймут подарувала Каштану золоту відзнаку якості!

Вистава другого загону полонила серця глядачів. Маленький Принц Антуана де Сент-Экзюпері вирушив у подорож, щоб знайти подарунок на День народження Каштану. Відвідавши багато планет й розпитавши мудреців, Маленький Принц знайшов свій подарунок завдяки Лису. Найцінніше, що є між людьми — дружба. Саме її й подарував Каштану Маленький принц. Зворушлива філософська притча. Особлива подяка Асі Павленко за виконання ролі Маленького Принца та розробку сценарію. Загін отримав «фішку»!

Відзначився й перший загін — вони зняли відео про закони Каштану. Пречудова акторська гра, іскрометний гумор, креативні ідеї (вже скоро відео)! Тож за свій дарунок також отримали «фішку».

У свою чергу вожатський загін «Данко» подарував Каштану батьківську турботу. А глядачі мали змогу насолодитися мюзиклом "Мама" у виконанні улюблених вожатих)

Таких щирих й безцінних подарунків Каштан не отримував вже давно. Велика подяка старшим загонам за фантазію й безкінечну любов до рідного табору!

Додаткові матеріали:


Фото
Відео

Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом