▲ Вгору
Cезон «Літо — 2019»
22 грудня — 7 січня


Перша зміна відкрита

4 червня 2018

Якби ви сьогодні потрапили у Каштан, то були б дуже здивовані, що за свято у таборі? Усі каштанчики веселі й схвильовані, вбрані у гарненькі платтячка та парадні футболочки. Біля лінійки величезний натовп. То що ж відбувається? А просто ми офіційно відкриваємо першу зміну літа 2018 року!

Традиційно усіх вітає Анатолій Борисович, саме від нього ми чуємо: «Зміна розпочата!». Командири загонів рапортують старшій вожатій Олександрі Юріївні, підняті обидва наші прапори — великої держави України та любої країни Каштану.

Чудово виступили читці — віршики отримали багато оплесків.

Офіційна частина закінчилася й можна насолодитися завзятим танцем, що підготувала танцювальна збірна з різних загонів під керівництвом нашого хореографа Руслана Володимировича.

Каштанівські вожаті — найкращі у світі! А для тих хто не вірить у це, найяскравішим доказом став сюрприз від вожатих. На сцені Палацу талантів вожаті доводили каштанчикам свою профпридатність.

Справжній батл за високе звання «Каштанівського вожатого» продемонстрував, що вожаті у найкращій фізичній формі, вміють співати й танцювати, не гірше за зірок шоубізу, обізнані у різних галузях науки та мистецтва та й просто веселі й кмітливі!

Каштанчики підтримували своїх героїв з глядацьких місць, чим додавали балів у змаганнях.

Йдемо далі!

Щоб потрапити на майданчик, де запалюють святкове вогнище — треба мати пропуск. Для каштанчиків — це пісня, яку співають усім загоном. З цим завданням прекрасно упоралися усі.

Креативний підхід, чисті дитячі голоси й, навіть, ексклюзивний музичний супровід! Саме так каштанівці підходять до справи. Коли усі магічні слова пролунали й вогнище запалено, то можна відсвяткувати це улюбленими іграми-танцями) А попереду перша дискотека!

Додаткові матеріали:


Фото: Святкова лінійка
Фото: Сюрприз від вожатих
Фото: Святкове вогнище
Фото: Перша дискотека
Відео: Відкриття I зміни (завантажується)

Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом