▲ Вгору
Cезон «Літо — 2019»
22 грудня — 7 січня


Подорож дитинством

17 червня 2018

Відбувся довгоочікуваний конкурс старших загонів «Подорож дитинством». Підготовка була напруженою, створення оригінального сценарію, репетиції кожного дня й відповідальний виступ перед усім табором на сцені Палацу талантів.

Першим на сцену вийшов 6 загін. Пречудова історія про те, що не варто заглиблюватися у віртуальний світ, коли навколо так багато цікавого у реальному житті. Дитинство має бути реальним, а не віртуальним.

5 загін дав змогу онуку поринути у дитинство його діда. Старенький фотоальбом діда відкрив для хлопчика прості, але незмінні радощі дитинства: спорт, танці, захоплення різноманітними гуртками. Під пісню Скрябіна «Старі фотографії» історія була розкрита цікаво й романтично.

Альтернативну подорож у часі запропонував глядачам 4 загін. За допомогою найновішого обладнання можна зануритися у власне дитинство, що й зробив директор наукового центру. Висновок — немає кращого відпочинку, ніж знову опинитися у дитинстві. Особливо хочеться відзначити вокалістів та гітаристів 4 загону — молодці!

А що пригадають сучасні каштанівці через 60 років? На це питання відповів 3 загін. Яскраві моменти: батл з народних танців, оригінальне виконання репу від Яна — він зірка реп-батлів та, звичайно ж, всі складнощі чергування у їдальні, щоб отримати рекомендацію від самого «Ревізора»!

Ласкаво просимо до музею, разом із 2 загоном. У цій експозиції можна побачити, яке дитинство було у різних епохах. Печерні люди, де вже у 5 років треба було йти полювати мамонта, середньоваччя, з турнірами, стародавня Україна, піонери. радянської епохи. 2 загін довів, як же пощастило сучасним дітям — в них таке різноманітне дитинство. А вокальний номер наприкінці — вибух емоцій!

Перший загін позначив, що щасливе дитинство залежить в першу чергу від батьків. Головний месадж виступу — батьки, не ігноруйте своїх дітей!

Як завжди й вожаті підготували прикольний виступ для своїх любих каштанчиків.

Журі сперечалося, щоб обрати найкращих акторів та володарів довгоочікуваної «фішки». Тож «фішки» отримали 4, 5 та 2 загони.

Додаткові матеріали:


Фото
Відео

Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом