▲ Вгору
Cезон «Літо — 2019»
22 грудня — 7 січня


Знайомтесь, загони II зміни!

24 червня 2018

Презентуємо наші загони 2 зміни літа 2018. Починаємо з найстаршого 1-го загону, в них сьогодні важкий день — чергують по табору й у їдальні. Тож разом увесь загін зібрати важко, тому дівчата окремо, хлопці окремо. Вожаті: Тарас Петрович та Олександра Юріївна. Далі 2-й загін. Альона Вікторівна та Ігор Михайлович. Завершує перелік мешканців Зіркового корпусу 3-й загін. Вожаті: Ольга Володимирівна та Андрій Дмитрович.

Переходимо до загонів Сонячного корпусу. 4-й загін. Вожаті: Кароліна Норіковна та Дар'я Тарасівна. 5-й загін. Вожаті: Анастасія Олегівна та Анастасія Володимирівна (складає останній іспит у інституті), яку сьогодні замінює Артем Романович — підмінний вожатий. 6-му загону дуже пощастило — обох вожатих звуть Катерина Ігорівна =)

Далі переходимо до Казкового корпусу. Тут мешкають — 7 загін та їх вожаті: Тетяна Юріївна та Лев Олександрович. 8-й загін. Вожаті Наталя Петрівна та Анна Сергіївна. 9 загін. Вожаті Дарина Олегівна та Святослав Олександрович.

Переходимо до наймолодших загонів табору, що оселилися у Променистому корпусі, який ще ласкаво називають просто Промінчик. 10-й загін. Вожаті: Анна Сергіївна та Сергій Станіславович. 11-й загін. Вожаті: Альона Сергіївна та Анастасія Володимирівна. 12-й загін оберігають не лише двоє вожатих — Аліна Едуардівна та Любов Сергіївна, а ще й юний помічник вожатих - Даніїл Семенович. 13-й загін. Вожаті: Анастасія Вікторівна та Наталія Сергіївна.

Кожного дня у пригоді дітям стануть підмінні вожаті: Дар'я Валеріївна, Назар Олександрович та Лілія Романівна.

Вже завтра будуть опубліковані остаточні переліки дітей по загонах. А поки що свіженькі світлини.

Додаткові матеріали:


Фото: Загони II зміни

Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом