▲ Вгору
Cезон «Літо — 2019»
22 грудня — 7 січня


Конкурс молодших загонів «Олівці-малівці»

30 червня 2018

Відбулося чудове свято — конкурс молодших загонів «Олівці-малювці»! Наші маленькі каштанчики продемонстрували свої яскраві таланти: співати, танцювати, читати вірші й акторствувати. Кожен загін обрав собі колір веселки.

Першими на сцену вийшов найменший, 13 загін. Веселі олівчики розповіли про різноманіття зеленого кольору у світі, а запальний танець не залишив журі байдужим.

12 загін запросив усіх на море, бо їх колір — синій. Восьминіжки, дельфінчики й чарівний кит перенесли глядачів у дивовижний світ морських мешканців. А акторська гра, креативні костюми та танцювальні таланти малечі варті найвищої похвали.

Як не засумувати у негоду, коли на небі хмаринки й накрапує дощик, порадив 11 загін. Їх колір — блакитний, колір неба. Тож рецепт від 11 загону — танцюйте з друзями, гуляйте під яскравими парасольками, а дощик рано чи пізно закінчиться й небо знову буде блакитним.

10 загін обрав помаранчевий колір. Маленький Принц і руденьке Лисенятко допомогли Зірочці створити казкову Помаранчеву планету, де завжди гарний настрій. Дякуючи 10 загону, тепер у всесвіті з'явилася ще одна прекрасна планета для дітей!

Що робити, якщо зник червоний олівчик, коли він так потрібен. По-перше не панікувати, завжди допоможуть друзі! Так у подорож за червоним кольором ходили малюки з 9 загону. Їх колір — червоний. А допомогли його знайти червоні квіточки, Червона шапочка, Ассоль з капітаном Греєм на кораблі з червоними вітрилами й кумедні гноми. Друзі знайшли червоний колір - дружба й кохання перемогли усі негаразди!

Сонячною радістю наповнили залу дітки з 8 загону, бо їх колір — жовтий. У такий похмурий день, як сьогодні всім не вистачало саме такого виступу, щоб знову повірити у існування гарної сонячної погоди. Дякуємо 8 загону.

Здається, кольори веселки закінчилися, але 7 загін вигадав свій власний колір — колір щасливих дитячих очей. Цей колір — колір нашого Каштану, що й довели талановиті каштанчики з 7 загону.

Насамкінець на сцену вийшли наші любі вожаті. Каштанчики переконалися, що розфарбовувати дитячий світ квітчастими барвами — справжнє покликання кожного вожатого. Номер підкорив залу! Але настав час оголошувати переможців конкурсу.

От же складна справа, бо кожен загін впорався якнайкраще. Першими на сцену запросили найталановитіших акторів з кожного загону — подаруночки й вітання для них. Всі загони отримали солодкі призи. А от «фішку» на екран змагань... Журі не втрималося й замість трьох присудило чотири «фішки» — дуже складно було обрати переможців. Най-най-най-най-найталановитішими визнали виступи 13, 12, 10 та 9 загонів!!! Ура переможцям!

Додаткові матеріали:


Відеозапис
Фото

Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом