▲ Вгору
Cезон «Літо — 2019»
22 грудня — 7 січня


Конкурс старших загонів «Подорож у майбутнє»

6 липня 2018

Відбувся конкурс старших загонів «Подорож у майбутнє». Тема конкурсу була дуже непроста, але чудово підігріла фантазію каштанчиків та вожатих.

Першим на сцену вийшов 6 загін. Разом з ними ми помандрували у майбутнє одного конкретного каштанчика — Марічки. Вона виросла, працювала вожатою у Каштані, а потім і її донька відпочивала у нашому любому таборі. Коли у майбутньому присутній Каштан, то воно не може бути поганим.

Гострої проблеми сьогодення торкнувся 5 загін. Діти не бажають жити у реальному світі, віддаючи своє життя гаджетам — телефонам та комп'ютерам. Але майбутнє без простого людського спілкування виявилося зовсім не привабливим. Спілкуйтеся з друзями, співайте, танцюйте, грайте у реальному світі — робить висновок 5 загін. І ми з ним цілком згодні!

А хлопчик з 4 загону потрапив у новітній табір майбутнього, де з дітьми працювали роботи. Дуже скоро хлопчик засумував за рідним Каштаном та теплими людськими відносинами, бо роботи не здібні зрозуміти індивідуальність кожної дитини. Дяка батькам, що таки знайшли йому путівку до Каштану.

Дуже дорослу тему обрав 3 загін — тему соціальної байдужості людей. До чого така байдужість та тотальне неробство можуть привести ми подивилися на прикладі діда-вченого, що розробив машину часу, та його лінивого онука. Майбутнє постає перед нами суцільним смітником, на якому мешкають тупі та ліниві напівлюди. Що ж, онук добре засвоїв урок, сподіваюся ми ніколи не побачимо такого майбутнього.

А ви знаєте, що таке покоління «Z»? Про це нам розповів 2 загін. Виявилося, що сучасні діти покоління «Z» виглядають досить дивно й неприємно з точки зору дітей минулого. Вистава допомогла замислитися над недоліками сучасного покоління підлітків.

Вічну тему, що живе у віках, обіграли каштанівці 1 загону. Ця тема — протистояння батьків та дітей. Кожне доросле покоління намагається приборкати своїх дітей, а діти усіляко пручаються такому вихованню. Та з року в рік, з віку у вік протистояння продовжується. Але треба завжди пам'ятати, що родина — твої найближчі й найдорожчі люди. Будь-який конфлікт можна вирішити без сварок та образ.

Наостанок, за традицією, свій виступ презентували вожаті. Виступ поділявся на дві частини: сучасні каштанчики робили відео-звернення до майбутніх поколінь, розповідаючи про свої мрії, а каштанівці майбутнього розповіли, як же ті мрії втілились — чого досягли каштанівці 2018 року у 2050 році. Вийшло кумедно, але дуже зворушливо.

От і настав час оголосити переможців конкурсу. Зрештою, кожен загін отримав солодкі призи. А окремі подарунки журі надало найталановитішим акторам кожного загону. Та конкурс є конкурс. Найкращими виступами стали вистави 5, 3 та 1 загонів. Вітаємо переможців!!!

Додаткові матеріали:


Фото
Відео

Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом