▲ Вгору
Cезон «Літо — 2019»
22 грудня — 7 січня


Знайомтесь — загони III зміни 2018

19 липня 2018

Каштанчики обрали назви та девізи для своїх загонів. А потім презентували їх на сцені Палацу талантів.

Як завжди, вечір розпочали малюки з 13 загону. Тепер ми знаємо, що вони називаються "Барви" й допомагають уникнути сірості у світі. 12 загін - "Джуманджі" - навчили усіх грати у незвичайну, але дуже цікаву гру. 11 загін - милі пухнастики "Тигренята" - підкорили залу запальним танком. 10 загін запросив усіх покататися на транспорті з вітерцем, бо обрали назву "Автобус".

9 загін дуже особливий, бо складається з самих дівчат, назву вони обрали відповідну - "Дівчатка-хохотушки". Своїм виступом дівчатка довели, що можуть будь-кому підняти настрій. 8 загін - учасники естрадно-танцювального колективу "Автограф" - не лише продемонстрували пречудову майстерність у танці, але й порадували каштанчиків милим гумором. Браво! 7 загін також незвичайний, бо усі діти у ньому спортсмени-тхеквондисти. А що найважливіше для спортсменів? Правильно - здоровий спосіб життя (рос. здоровый образ жизни или ЗОЖ). Тож 7 загін називається "ЗОЖ".

6 загін знайшов спосіб завести нових друзів - робити щось разом. А найприкольніше разом щось будувати. "Халабуда" - це й весело й корисно! 5 загін дуже таємничий. Й назва у них відповідна - "Секрет". А все інше - секрет) 4 загін краще за всіх знається на каштанівських легендах, що підтверджує їх назва - "Легенда". Каштанчики гарно попрацювали над спецефектами й атмосферою виступу. Дуже раджу подивитися відео цього виступу!

3 загін нестандартно підійшов до вибору назви. Вони - "Банка"! Та не проста банка, а банка, що поєднує серця. От такий цікавий поворот) 2 загін поринув у філософію оптимізму. Назва загону й його принципове гасло "Всяке буває!". Висновок - все, що робиться у світі - на краще. От і дісталися до 1 загону. За чудовою традицією "старшаки" влаштували справжнє шоу з відео вставками, акробатичними номерами та неперевершеним гумором. Тепер 1 загін гордо носить назву "Пионеры космических полётов"!!! Молодці-каштанівці)

Жоден виступ не може обійтися без вожатського загону "Данко" та нашого улюбленого гімну вожатих. Каштанчики у захваті - зала просто палала від накалу емоцій.

Тепер ми знайомі з каштанівськими загонами 3 зміни 2018 року. Саме час розпочинати зміну, що ми й зробимо завтра!

Додаткові матеріали:


Фотоальбом «Візитки загонів»
Відео
Відео: знайомство з радою табору

Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом