▲ Вгору


Зимова зміна 2019–2020
28 грудня — 12 січня


Різдво у «Каштані»

Різдво — одне з найголовніших свят усіх християн, і на зимовій зміні йому приділена особлива увага!

Відмічаємо Різдво разом з усіма християнами України 6 січня. Разом з дітьми розучуємо традиційні колядки, які будемо співати у Святвечір. Ніяких гучних заходів цього дня ми не плануємо. І справді, атмосфера панує по-домашньому затишна!

Святий вечір

Ми запрошуємо дітей на вечерю до їдальні, яка вже по-святковому прибрана. На столах запалені свічки, а посеред інших страв обов'язково присутня смачнюча кутя!

Перед тим, як почати вечерю, відбувається костюмована вистава, що розповідає історію народження Христа.

Колядування

Після святкової вечері загони заходять один до одного у гості, співають традиційні колядки. Заходять привітати адміністрацію і співробітників табору з Різдвом, та отримують святкові подарунки!

А вже на наприкінці дня вожаті розповідають дітям про традиційні гадання в ніч перед Різдвом і про те, що загадані бажання неодмінно здійсняться, при умові абсолютної тиші!

Всі швидко засинають після насиченого враженнями дня.

Різдвяний ярмарок

Відбувається вранці наступного дня. Різдвяний ярмарок — явище смачне, веселе і очікуване! Ще б пак — пахнуть ароматні млинці і сушки, цукерки і чай очікують на дітвору. А поряд розташувались традиційні каштанівські атракціони, станції і караоке! Участь у змаганнях гарантує отримання ласощів.

Наприклад, треба відгадати загадку, розказати віршик, або просто закинути «лелеці» на клюв кільце. Діти так захоплюються атракціонами, що навіть забувають обмінювати переможні фішечки на ласощі! Але не треба хвилюватися — ласощів вистачить на всіх!

Відеозаписи


Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом