▲ Вгору


Зимова зміна 2019–2020
28 грудня — 12 січня


Дозвілля на зимовій зміні

Дозвілля на зимовій зміні сплановано так, щоб діти були максимально зайняті при будь-якій погоді та розкривали свої таланти. Санки, ігри, лижі, ковзани, квести, cніжки, фортеці зі снігу, дискотеки, гуртки та концерти – все це з друзями та без телефонів і є справжнє дитинство!

Зимові ігри і каштанівська спартакіада

Коли зима сніжна та морозна, Ви тільки уявіть собі красу засніженого соснового лісу. Картинка перед очима як в добрих казках про Діда Мороза – соснові «лапи» вкриті пухнастим снігом, тиша та затишок. Раптом сполоханий птах здіймається у дзвінке повітря, а з гілки донизу сиплеться сріблястий сніг.

Чутно дитячий сміх та гамір – юрба дітей «вивалилася» з корпусу покататися на санчатах, пограти в сніжки, зліпити снігову бабу, пограти в хокей на ковзанці! Немає снігу – не біда, «Каштан» запропонує ігри і квести на свіжому повітрі, естафети та спортивні змагання.

Взимку проходить традиційна каштанівська спартакіада. Тут і легка атлетика, і настільний теніс, і стрільба в тирі, і шахи та шашки, і дартс, і армреслінг, і флорбол, і футбол. Програма спартакіади завжди адаптується інструктором з фізкультури до погодних умов. Сумно не буде – це точно!

       

Програма зміни

Головними на зимовій зміні, звісно, будуть наші улюблені новорічні свята – Новий рік та Різдво, які в «Каштані» відмічають традиційно весело. План зміни щільний. Авжеж, зміна така коротка, а стільки хочеться встигнути – візитки загонів, створення загонового куточка, свята, конкурси, ігри, ВИПУСКНИЙ!

Щовечора діти танцюють на дискотеці або дивляться цікавий кінофільм чи мультик.

   

Майстерні та гуртки

Незалежно від погоди працюють улюблені майстерні, комп’ютерний клас, прес-клуб та інші гуртки.

Каштанівська сцена

Діти мають можливість вийти на каштанівську сцену, розкрити свої творчі таланти, акторські здібності. А допоможуть їм в цьому наші досвідчені художні керівники.

Перший вихід на сцену на зимовій зміні — це візитівки загонів. Після них — Новорічний концерт, до якого, до речі, багато каштанівців готуються ще вдома! Дуже талановиті наші діти! Тут і вокал, і хореографія, і вірші, і сценки, і фокуси і багато іншого. Далі ми готуємо театральний конкурс. В таких костюмованих виступах беруть участь всі діти загону. Всі виходять на сцену і диво починається! Під час, дитина і не підозрює, як зможе зіграти ту чи іншу роль, а розкривається на каштанівській сцені і вже маленький актор мріє про велику сцену!

Різдвяні зустрічі та Вечір лірики – цікаві та довгоочікувані родзинки зимової зміни. (може тут дати посилання на такий захід??)


Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом