▲ Вгору


Зимова зміна 2019–2020
28 грудня — 12 січня


Випускний вечір

Почувати себе дорослим – приємно. Бути в першому загоні – престижно. А ось прощатися з «Каштаном» — неймовірно сумно, особливо коли тут виріс, знайшов вірних справжніх друзів, вперше закохався та провів найкращі миті дитинства.

Добра традиція

Випускний проходить в останній вечір зимової зміни і присвячується дітям, які буквально виросли в «Каштані», але все ж ВИРОСЛИ і більше не можуть приїжджати в «Каштан» на відпочинок. Та було б не по-каштанівськи попрощатися ось так просто – «па-па», і все!

Тому спеціально для наших вихованців ми готуємо урочистий і, разом з тим, дуже зворушливий вечір прощання — прощання з дитинством, прощання з улюбленим містом цього дитинства - «Каштаном»! Вечір випускників – найкраща можливість сказати один одному «Дякую!», сказати один одному «До побачення!»…

Програма вечора

На початку виступ дітей – випускників. Вони розповідають, що саме дав їм «Каштан», як змінив їх, що вони здобули в таборі, чого досягли. Як вони змінювалися протягом змін, протягом каштанівських років.

Далі на сцену виходять вожаті і для кожного випускника співають пісню – побажання. Закінчується вечір врученням медалей та святкового торту зі свічками, потоком сліз та позитивних ліричних емоцій!

«Каштан» чекає своїх дітей

На цьому ми не розлучаємося назавжди. Навпаки, ми чекаємо наших випускників у гості, або, що ще краще, в якості загонових вожатих!

Еще одна традиция

Стоит упомянуть, что выпускники 2004 года предложили новую и очень хорошую традицию. Осенью 2003 года они приехали в лагерь, чтобы продолжить каштановую аллею и посадили маленькие деревца каштанов. И хотя труд был нелегок, но делали они это с удовольствием! Это мероприятие было записано на видео, и показано в праздничный выпускной вечер!


Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом