▲ Вгору


Зимова зміна 2019–2020
28 грудня — 12 січня


Новий рік у «Каштані»

Нарядна ялинка, що сяє яскравими вогниками, конфеті та феєрверк, дідусь Мороз із подарунками та щире очікування дива — все це асоціюється зі святом Нового року ще з дитинства!

Тільки уявіть: до Нового року лишилось зовсім трохи, і уже на повну іде підготовка до свята. Діти разом із вожатими убирають загонові куточки і кімнати, юні артисти на репетиції повторюють свої номери, а кухарі у їдальні готують смачні ласощі!

Диво-вечір наближається. Ми усі разом збираємось у Палаці Талантів. Незабаром почнеться святкове шоу! А тим часом у холі Палацу відбувається невеличкий ярмарок: тут за участь у різних конкурсах та атракціонах дітей пригощають ласощами.

Новорічне шоу

Настає вечір, ми починаємо концерт. І концерт не простий — справжня жива казка! До речі, взяти участь у цій казці може кожен бажаючий!

Зазвичай, новорічне шоу поєднує ігрові номери, виступи дітей, лотерею та маскарад, коли на сцену виходять герої популярних казок, коміксів та мультфільмів. Цікаво те, що справжні каштанівці готують костюми ще до початку зимової зміни!

Найочікуваніші гості вечора — це, звичайно: дідусь Мороз зі Снігуронькою, Рік, що уходить та зовсім ще юний Рік Новий. З найкращими побажаннями вони запрошують усіх на зустріч Нового року на головній лінійці.

Зустрічаємо Новий рік

На лінійці запалюється вогнище, усі збираються навколо. Затамувавши подих, загадуємо бажання. Зворотній відлік, і... нарешті — Ура!!! Нічне небо над Каштаном спалахує мільйонами кольорів, земля аж наче трясеться від гуркоту феєрверків, від радісних криків і дітей і дорослих — Новий рік настав, і ми щиро бажаємо один одному щастя у Новому році!

Ну, а тепер — усі на дискотеку!

Відео

Як зустрічали Новий 2015-й рік:


Цікавий репортаж про те, як зустрічали Новий 2011-й рік у «Каштані»


Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом