▲ Вгору


Зимова зміна 2019–2020
28 грудня — 12 січня


Зимова зміна – питання та відповіді

Тут ми розглянемо питання про нашу зимову зміну, які найчастіше задають нам батьки.

Чи не маленька моя дитина для зимової зміни?

На зимову зміну ми приймаємо дітей, як і на літні зміни, від 6 до 14 років. На зимовій зміні працюють досвідчені каштанівські вожаті, які готові вирішити будь-яке питання дитини.

Вожаті доглядають за дитиною по-батьківські: чи сухі в неї ніжки, чи вдягнені рукавички, чи гарненько дитина поїла та багато іншого.

Дозвілля на зимовій зміні сплановано так, щоб діти будь-якого віку були максимально зайняті та розкривали свої таланти.

До того ж, ми знаходимося в 20 хвилинах від Києва, тож Ви зможете навідувати свою дитину тоді, коли Вам захочеться. Але пам’ятайте про наш розклад дня!

Чим дитина буде займатися взимку?

Перш за все, діти збираються зі своїми однолітками, спілкуються, разом проводять час, виступають на сцені, грають в ігри. А також, програма зміни включає в себе: зимові свята, спортивні естафети, ігри, конкурси, квести, гуртки, кінофільми/мультфільми та дискотеки.

На Зеленій естраді заливаємо ковзанку, робимо крижані гірки. Санки, лижі, ковзани, сніжки, фортеці зі снігу – все це з друзями та без телефонів і є справжнє дитинство!

Незалежно від погоди працюють улюблені майстерні, комп’ютерний клас, прес-клуб. Діти грають в спортивні ігри – в нас їх вистачає на любу погоду. Також, загонові вожаті проводять різні заходи всередині загонів, в кожного з них в запасі безліч ігор.

Дозвілля на зимовій зміні

Зима – це холод, а чи тепло дітям?

Взимку в П’ятихатках приблизно така ж температура повітря як і в Києві. Усі приміщення опалюються цілодобово — в корпусах та кімнатах тепло. Але, за необхідності, ми видаємо додаткові шерстяні ковдри.

Подбайте, щоб в дитини були теплі речі та взуття, що не промокає. А ми подбаємо, щоб дитина була тепло вдягнена, а одяг та взуття сухі після ігор на снігу.

Поради щодо збору валізи

Коли можна відвідувати дитину?

Ви можете відвідувати дитину в любий день з 10:00 до 13:00 та з 17:00 до 19:00

Але пам'ятайте: чим частіше ви будете приїжджати до дитини, тим складніше буде дитині адаптуватися до табірного життя. А також, нагадуємо, про перелік заборонених у таборі продуктів: чіпси, сухарики, газовані напої, мівіну, піцу, страви з МакДональдс та інші приготовані страви та снеки.

Чим зимова зміна приваблює дітей та батьків?

В «Каштані» дитина буде в колі однолітків – нові та старі друзі, нові знайомства. «Живе» спілкування без телефонів, свіже повітря соснового лісу, п’ятиразове збалансоване харчування. Ігри, спорт, квести, креатив, творчість, зимові свята з традиціями поколінь – точно буде, що згадати!

* * *

Не сумнівайтеся, зимова зміна в Каштані — це чудовий подарунок дитині на зимові канікули!


Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом