▲ Вгору


Літо – 2020
28 грудня — 12 січня


«Свято у Каштані»

З чого починається повага дітей до батьківської справи, бажання гідно продовжити її? На ці високі почуття істотно впливає моральна атмосфера, створена в сім'ї, школі... І в піонерському таборі, — впевнено додасть кожний, хто побуває в "Каштані". На честь квітучого дерева — своєрідного символа нашого міста назвали піонерський табір трудівники Дослідного заводу Інституту електрозварювання імені Є. О. Патона АН УРСР їхню продукцію — зварювальні апарати знають і цінують в усіх куточках країни, на всіх континентах планети. Отож не дивно, що й здравницю для своїх дітей патонівці сконструювали із справжнім знанням справи.

В житті цього піонерського табору, розташованого серед хвойного лісу, постійно відчувається глибока спорідненість із патонівським колективом. На центральній алеї бачимо цікаві стенди, присвячені видатним досягненням цього, одного з перших у Радянському Союзі науково-виробничих комплексів. Важлива деталь: у виготовленні стендів активну участь узяли табірні вихованці. Поруч — портретна галерея кращих трудівників, озаглавлена "Наші батьки". У просторих приміщеннях для занять технічною творчістю чимало пристроїв і інструментів, подарованих дітям ученими й виробничниками. І навіть самодіяльний вокально-інструментальний ансамбль, що радує табір концертами, зветься не інакше, як "Плазмотрон" — на честь відомого пристрою для плазмового переплаву металів, розробленого в патонівському інституті.

— Щоліта весь табірний народ сідає на автобуси і приїжджає до нас на завод, — розповідає директор підприємства Григорій Баградович Асоянц. — Це піонерське свято дістало назву «Ми славимо працю, людей праці!».

В одному з цехів вишиковується урочиста лінійка, батьки-виробничники звітують перед дітьми про трудові успіхи, а діти — про свої, піонерські. Влаштовуємо хлопчикам і дівчаткам екскурсію по заводу — ось вам профорієнтація в дії! Наша розмова відбулася у знаменний для "Каштана" день, коли йому виповнилося десять років.

На ювілейні урочистості приїхали почесні гості — представники профспілкових організацій міста, президії Академії наук УРСР, дослідного заводу, колишні вихованці піонерського табору. У організації свята педагоги і діти виявили багато винахідливості, художнього смаку. Пройшла урочиста лінійка з маршем юних барабанщиків і фанфаристів, господарі й гості поклали квіти до барельєфа Володимира Ілліча Леніна.

Загальне пожвавлення викликав рапорт у вигляді великого червоного галстука, на якому написано про цікаві справи піонерів табору. Хлопчики і дівчатка пронесли виготовлені власними руками моделі літаків, планерів, суден, електронних пристроїв.

Олександр Леонов — колишній вихованець, голова ради дружини "Каштана", нині студент медінституту — передав факел-естафету наймолодшим мешканцям табору. Потім його перейняла Тетяна Осадчук — майстер спорту, учасниця естафети Олімпійського вогню — і запалила вогонь табірного свята.

Секретар міськпрофради В. В. Кошляк, тепло привітавши його учасників, вручила представникам "Каштана" Почесну грамоту Київської міської ради профспілок.

В. РУДНИК.

На знімках: виступають юні грації з табірного балетного гуртка; почесна гостя свята — майстер спорту Тетяна Осадчук розповідає вихованцям "Каштана" про свою участь у естафеті Олімпійського вогню; ще одна авіамодель діє.

Фото А. Євсєева.


Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України


Поштова адреса: 08711, Київська обл., Обухівський р-н, смт. Козин, 33 км. Обухівського шосе

Контактна інформація
+38(067) 642-82-17 (путівки)
+38(050) 334-83-14 (путівки)
+38(044) 353-80-78 (табір, директор, бухгалтерія)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом