▲ Вгору
Cезон «Літо — 2019»
22 грудня — 7 січня


Каштанівські вожаті

Наші вожаті – це не просто вихователі або нянечки для дітей, це – люди, які стануть опорою та другом для вашої дитини на всю зміну. Вони будуть створювати атмосферу в загоні, здружувати дітей, проводити загонові ігри та заходи, піклуватися про дитину як батьки.

Вожатий стане кращим другом

Йому можна довірити свої секрети, переживання та поговорити про будь-що.

Вожатий розкриє таланти дитини

А за допомогою наших художніх керівників допоможе ці таланти реалізувати.

Вожата буде як мама

Добра та ніжна. Якщо раптом стане сумно — вона уважно вислухає, пожаліє та дасть пораду як діяти. На ніч почитає книжку або розкаже казку. Якщо наснилося щось неприємне — заспокоїть, обійме і всі страхи пройдуть.

Вожатий буде як тато

Яким тільки можна пишатися — сильним, добрим та розумним! Він навчить дитину всьому, що вміє сам. Знає відповідь на любе питання. Він знає стільки цікавих історій, що й зміни не вистачить щоб всі розповісти. Він може бути суворим, але ніколи — злим! З ним можна пограти в футбол, позмагатися в армрестлінг, пошуткувати та пограти в теніс. З таким вожатим дитина почуватиме себе як за кам’яним муром.

Вожаті стануть старшим братом та сестрою

Молоді, веселі, стильні, креативні та просто класні! Вони легко підтримають розмову про сучасні течії в музиці та кіно, розкажуть про відеоігри та новинки техніки, підтримають розмірковування про спорт у Світі та спортивні досягнення України. З ними легко спілкуватися, в їх компанії не буває сумно!

І до всього

Наші вожаті — це професійні педагоги, студенти і випускники педагогічних ВНЗів, які успішно пройшли нашу Школу вожатих. В «Каштані» не працюють «випадкові» люди!

До речі, хлопці і дівчата, які відпочивали в «Каштані», стали його випускниками та подорослішали, також працюють вожатими. Їх особливість в тому, що вони відмінно знають табір, його традиції та є носіями цих традицій.


Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом