▲ Вгору
Cезон «Літо — 2019»
22 грудня — 7 січня


Умови проживання влітку

Наш табір розташовано у мальовничому сосновому лісі Кончі-Заспи, вдалині від нескінченної метушні, шуму та заторів столиці. Свіже повітря та чиста жива вода є чудовим фундаментом для оздоровлення дітей!

Житлові корпуси


«Сонячний» «Казковий» «Зірковий» «Променистий»
4, 5, 6 отряды
(10 - 12 лет*)
7, 8, 9 отряды
(9 - 10 лет*)
1, 2, 3 отряды
(13 - 14 лет*)
10, 11, 12, 13 отряды
(6-9 лет*)

* Возраст детей указан приблизительно.

Для проживання дітей в таборі збудовано чотири корпуси. Три з них – «Сонячний», «Казковий» та «Зірковий» — однакові:

Корпуси мають два поверхи. Кімнати розраховані на 6 та 9 осіб. Вони укомплектовані шафками та ліжками. На другому поверсі живуть дівчатка, а на першому – хлопчики.

На кожному поверсі є санвузол, який містить: умивальники, мийки для ніг, душові та туалети. На поверсі дівчат в санвузлі додатково розташовано біде. Також на кожному поверсі розташована комора для зберігання валіз та сумок.

Четвертий корпус «Променистий» збудовано за іншим проектом. Тут живуть чотири загони самих маленьких каштанівців.

Корпус має два поверхи. Кімнати затишні, розраховані на 4 дітей. Вони укомплектовані шафками та ліжками. Кожний загін займає окреме «крило», в якому розташовані кімнати, комора для зберігання валіз і сумок та санвузол, який містить: умивальники, мийки для ніг, біде, туалети. На кожному поверсі розташована душова та хол.

Водопостачання

На території «Каштану» є своя свердловина, тому воду можна пити прямо з-під крану – вона краща та смачніше ніж у Києві!

Також, на території табору є котельня, тепла вода постачається цілодобово.

На території розташовані фонтанчики для пиття.

Харчування

В «Каштані» своя кухня. Меню складено та узгоджено відповідно до чинного законодавства та переліку нормативних документів щодо норм організації дитячого харчування.

Діти отримують 5-разове харчування: сніданок, обід, полуденок, вечеря та додаткове харчування (фрукти, йогурти, кефіри, тощо).

Медичне обслуговування

На території табору розташовано пункт надання медичної допомоги. Медичне обслуговування здійснюється цілодобово. Кваліфіковані працівники завжди готові надати необхідну допомогу.

Територія

Наш табір розташовано в сосновому лісі Кончі-Заспи. Територія огороджена парканом. Охорона здійснюється цілодобово. На територія табору здійснюється щоденне прибирання двірниками.

Краса природного середовища, спів пташок, сторічні сосни та шелест вітру в кронах дерев замість шуму великого міста заспокоюють нервову систему та надають відчуття гармонії та спокою. Особливо це важливо для дітей, які навчалися цілий рік в школі. Свіже повітря соснового лісу сприяє покращенню дихальних процесів організму.

А ще хочеться додати до всього цього і чудову позитивну енергетику, якою на протязі майже 50 років підживлювалася наша каштанівська земля!


Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом