▲ Вгору
Cезон «Літо — 2019»
22 грудня — 7 січня


Дозвілля по-каштанівськи

Давайте підрахуємо, скільки цікавостей очікує на дітей а Каштані:

Творчі майстерні

В нас їх багато! Проводять їх чудові педагоги, майстри своєї справи. Вони допоможуть хлопчикам і дівчаткам навчитися вишивати, плести браслети та візерунки з бісеру, складати ікебани, випалювати картинки на дощечках, шити м’які іграшки, ліпити фігурки з глини та, навіть, робити моделі літаків і ракет різної складності! І в якості сувеніру дитина подарує Вам м’яку іграшку, яку зробила власними руками або картину, яку намалювала власноруч в нашій ізостудії!

Наші майстерні (гуртки)

Прес-центр і фотогурток

Тих, хто хоче спробувати себе в якості журналіста або фотокореспондента, ми запрошуємо в Прес-клуб. Будемо вчитися писати цікаві статті, брати інтерв’ю, готувати репортажі про життя нашого табору. А професійний фотограф - керівник гуртка - навчить не тільки грамотно користуватися сучасною фотоапаратурою, але й дивитися на звичайні речі з незвичної точки зору, створюючи цікаві знімки.

Спорт

Для тих, хто любить активний спортивний відпочинок на території табору знаходяться два футбольних поля, майданчики для баскетболу, піонерболу та бадмінтону, столи для настільного тенісу, турнік, комплекс «шведська стінка», рукоходи та бруси. Для всіх загонів проводимо спортивні змагання в межах Каштанівської спартакіади, а переможців урочисто нагороджуємо!

Фестиваль талантів

Дітей, які танцюють, співають, грають на музичних інструментах, пишуть й декламують вірші та просто люблять виступати на сцені ми чекаємо у Палаці талантів. Наші музичні керівники приділяють увагу дітям, які співають, мелодекламують. Професійні хореографи працюють з дітьми, які танцюють. Наші конкурси це справжнє театральне дійство. Завдання художніх керівників розкрити таланти дитини та вивести її на сцену.

Комп’ютерний клас

Поціновувачам відеоігр нам теж є, що запропонувати – можна, наприклад, влаштувати гоночні змагання Need for Speed, командний турнир Counter Strike або DoTA та багато інших ігор!

Для маленьких є чудові яскраві ігри-«бродилки» та ігри, що розвивають. Керівник класу завжди готовий навчити, допомогти, відповісти на всі питання дітей щодо комп’ютерної грамоти./p>

Автодром (зимой не работает)

Гонки в Need for Speed на компьютере — это здорово и увлекательно, но сесть за руль по-настоящему — это ведь совсем другое дело!

Тир

Стрільба з пневматичної гвинтівки по статичним мішеням, та мішеням, які рухаються — тут, як то кажуть, no comment! Це цікаво та захоплююче! Це і гурток і змагання, бо найкращі результати зі стрільби нагороджуються.

Бібліотека

Читати — завжди тренд! Тому покладіть дитині у валізу цікаву книжку. Та, якщо раптом, забули, не хвилюйтеся, в «Каштані» працює бібліотека. Там хлопці та дівчата знайдуть як класичну літературу, так і сучасні твори.

Кінотеатр

Ввечері діти збираються в Палаці талантів на кіносеанс. Ми показуємо цікавий мультфільм, та дитячі фільми: комедії, пригодницьке кіно або зворушливі сімейні мелодрами. Ми дуже уважно ставимося до вибору фільму з врахуванням вікових обмежень. В «Каштані» неприпустимий показ низькопробного кіно та кіно жахів.

Дискотека

І як же в таборі без дискотеки!?! Каштанівська дискотека запалює вогні! На Зеленій естраді переплітаються енергетичний драйв клубної популярної музики з романтикою повільних танців під мелодії lounge та soul. Разом з вожатими діти виплескують емоції в танці, навчаються нових рухів, приймають участь у дискотечних флешмобах! Це чудове закінчення насиченого подіями дня і щасливі діти після дискотеки відправляються відпочивати та набиратися сил для наступного каштанівського дня.


Державний заклад
Дитячий оздоровчий табір
«Каштан»
Науково-технічного комплексу
«Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона»
НАН України
Контактна інформація
+38(044) 205-20-59 (путівки)
+38(044) 251-67-09 (табір, директор)
+38(044) 251-67-10 (табір, бухгалтерія, путівки)
Як приїхати до табору?
с. П'ятихатки, 33 км Обухівского шосе,
Обухівский район, Київська область

Каштан в інтернеті:
Використовуються технології uCoz
Керування сайтом